ZHUHAI WEITONG İTHALAT & İHRACAT CO., LTD

Müşteri odaklı, her zaman dürüstlük

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

ZHUHAI WEITONG IMPORT & EXPORT CO., LTD

iyi kalite Deniz Aydınlatma Ekipmanları satış için
iyi kalite Deniz Aydınlatma Ekipmanları satış için
Ben sohbet şimdi

ZHUHAI WEITONG IMPORT & EXPORT CO., LTD

1 2 3 4 5 6 7
ZHUHAI WEITONG IMPORT & EXPORT CO., LTD ZHUHAI WEITONG IMPORT & EXPORT CO., LTD ZHUHAI WEITONG IMPORT & EXPORT CO., LTD ZHUHAI WEITONG IMPORT & EXPORT CO., LTD ZHUHAI WEITONG IMPORT & EXPORT CO., LTD ZHUHAI WEITONG IMPORT & EXPORT CO., LTD ZHUHAI WEITONG IMPORT & EXPORT CO., LTD
Fabrika Ofis BV Denetlenmiş Tedarikçi Atölye Fabrika

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Markalar : WEITONG MARINE
No. Çalışanları : 400~599
Yıllık satış : 200-1000
Yıl kurulan : 2012
İhracat p.c : 60% - 70%
Zhuhai Weitong Import & Export Co, Ltd bağımsız ithalat ve ihracat operasyon hakları ile Çin Sanayi ve Ticaret Bürosu onayı üzerine kayıtlı. Çin'deki deniz ve açık deniz ekipmanlarının profesyonel bir tedarikçisi olarak, denizcilik sektöründe mükemmel müşteri odaklı hizmetlerle dünya çapındaki müşteriler için en rekabetçi denizcilik ekipmanlarını araştırmaya ve geliştirmeye odaklanmayı hedefliyoruz.

Profesyonel olanın güvene değer olduğuna inanıyoruz. Denizcilik sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübemizle, ihtiyacınızı ve endişelerinizi anladığımızı anlıyoruz. Sizin için en uygun maliyetli teklifi yapmaya yardımcı olacağız. Ayrıca, satış öncesi ve satış sonrası hizmeti sağlamak ve sözleşmeyi zaman ve maliyet tasarrufu için verimli hale getirmek için iyi eğitilmiş bir ekibimiz var.

Neden Weitong Marine?

1. Kalite Güvence ve Denetim

Kaliteyi garanti ediyoruz, sadece kaliteyi kontrol etmek ve detay hatalarını önlemek için eksiksiz bir titiz yönetim, üretim ve denetim süreçlerimiz var, aynı zamanda müşterilerimizin ürün kalitesinden memnun olmalarına çok önem veriyoruz. Dahası, Mill Test Sertifikası genel ürünler için sağlanabilir ve ürünlerimizin çoğu CCS, ABS, DNV, BV, NKK, KR, LR, GL, RINA vb.

2. Verimlilik
İsteğinizin1-12 saat içinde yanıtlanması için söz veriliyor. Hızlı satış ve iyi iletişim sağlamak için deneyimli satış ekibimiz mühendis ekibimizden teknik destek alır.

3. Zamanında Teslimat
Üretim süresini kontrol etmek için titiz üretim programı ve profesyonel takip sürecimiz var. Müşteriler zaman içerisinde üretim süreci hakkında bilgilendirileceklerdir. Ayrıca, malların zamanında teslim edilmesini sağlamak için güvenilir lojistik ortakları ile işbirliği yapıyoruz.

4. Özelleştirme
Özelleştirme servisine ihtiyacınız varsa, deneyimli mühendislerimiz ürünü isteğinize veya uygulamanıza göre tasarlayabilir.

5. Ürün Yelpazesi
Tüm denizcilik ekipmanları, aksesuarları ve teknik çözümü sunulabilir.

6. satış sonrası servis
Nakliye yapıldıktan sonra, gönderiyi takip etmeye devam ediyoruz ve mallar bir kez ulaştığında, geri bildirim için müşteriyle iletişime geçeceğiz.

Uluslararası ticaret sektöründe daima “müşteri odaklı, daima dürüstlük” değerlerinde ısrar ediyoruz. Soruşturma veya yardıma ihtiyacınız olduğunda, telefon üzerinden e-posta ya da başka bir şekilde Weitong Marine'ye dönebilirsiniz.

İletişim bilgileri
ZHUHAI WEITONG IMPORT & EXPORT CO., LTD

İlgili kişi: Ms. Kate Yang

Tel: 86-139-23317268

Faks: 86-756-8169003

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)